top of page

Market Research Group

Public·12 members
Landon Sanders
Landon Sanders

Dzhova Mody Skachat


Dôležité! Všetky mody uvedené v zoznamoch môžu vážne ovplyvniť počet snímok zobrazených za sekundu. Pohodlná hra sa dosiahne, keď sa tento indikátor pohybuje okolo 60 snímok (toto je s najväčšou pravdepodobnosťou maximum vášho monitora). Ak máte slabý počítač, možno nebudete môcť nainštalovať niektoré mody zo zoznamu. Ale, našťastie, každý si môže nájsť niečo pre seba!
dzhova mody skachatV modpacku nie je príliš veľa mieridiel, okolo desať kusov, no každý z nich je vyrobený na vysokej úrovni a okrem nových informácií si hráč bude môcť užiť krásne animácie a zmenené prvky zameriavača. Medzi dostupnými možnosťami sú známe mody od Jimba, Atotika, ako aj ten, ktorý používa sám Jove. Okrem toho si môžete vybrať z niekoľkých prispôsobiteľných možností alebo pridať do hry profesionálny delostrelecký zameriavač, ktorý rozšíri zoznam dostupných informácií pri mierení.


Tento mod je známy aj ako Gingerbread Pack. V skutočnosti to nie je jeden mod, ale celá zostava rozhrania a ďalšie zmeny. Dá sa použiť bez konfigurácie, no Joveove mody poskytujú možnosť doladiť PMOD, pomocou zaškrtávacích políčok si môžete vybrať potrebné funkcie.


Známy módny bloger a tankista z Jove vydáva aj vlastnú kolekciu povolených úprav. Tieto mody sa aktualizujú takmer súčasne s aktualizáciou hry World of Tanks 1.4.1 Poďme sa na tento balík úprav pozrieť bližšie.


Pred začatím zoznámenia by sa malo objasniť, že táto zostava zahŕňa nielen mody, ktoré používa sám Jove, ale aj tie, ktoré sú podľa blogera užitočnejšie. Začnime sa teda zoznamovať s modpackom 1.4.1, ktorý obsahuje:


Pokiaľ ide o výber takýchto doplnkov, je ich dnes veľa, ale pre tých, ktorí chcú získať najlepšie, stabilne fungujúce skripty, odporúčame zadarmo stiahnuť mody z Jove 1.4.1 pre World of Tanks. Vďaka úsiliu tohto tvorcu vody a tímu modderov, ktorí s ním spolupracujú, si herného klienta ľahko upravíte tak, ako chcete, čo vám spríjemní hranie nielen po praktickej, ale aj estetickej stránke. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page